364. Muž v uniformě
signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, fixováno na kartonu
Technika: kresba na kartonu, datace: 1917
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 18:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč