210. Polní cesta
Autor: Josef Kadeřábek
(1915 Lahovice - 2002 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 52 x 65 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč