8. Stromy
Autor: Kenny Wenkel
(1916 Göteborg, Švédsko - 1979)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 49 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč