25. Jaro
Autor: Jan Šafránek
(1910 Kolence - 1981 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, na reversu autorský štítek, pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: olejová tempera, datace: 1971
Šířka: 75 cm, výška: 51 cm, rámování: pasparta 66 x 90 cm
Konec dražby: 24.01.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč