32. Portrét dívky
Autor: Jan Šafránek
(1910 Kolence - 1981 Praha)
datováno a signováno vlevo dole, pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 24.01.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč