Portrét muže

Autor: Józef Brandt
(1841 Szczebrzeszyn - 1915 Radom, Polsko)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno. Rám poškozen.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 44,5 x 36,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč