Východní motivy

nesignováno, 2 kusy
Šířka: 30 cm, výška: 12 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 14.07.2019 19:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč