416. Sešit aktů

nesignováno, uvnitř 9 kreseb
Šířka: 17 cm, výška: 17 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 14.07.2019 19:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč