255. Zátiší

Autor: Karel Stark
(1912)

signováno a datováno vlevo dole, malba zašpiněna
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 70 cm, výška: 53 cm, rámování: 66 x 82 cm

Konec dražby: 05.12.2017 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč