Dobové rámečky 2 kusy

zlacené dobové rámečky v původním stavu, vnitřní rozměry 22 x 28 cm a 29,5 x 24,5 cm, celkem 2 kusy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč