194. Vesnické stavení
Autor: František Toman
(1886 Prostějov - ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1915
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 43 x 32,5
Konec dražby: 25.09.2018 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč