76. Váza
Autor: Dux Royal
(1853)
značeno zespodu, zdobená květinami a zlaceným okrajem
Výška: 15 cm
Konec dražby: 05.03.2019 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč