89. 3-ramenný svícen
Autor: Dux Royal
(1853)
Bíle glazovaný porcelánový svícen se zlacením. Značeno zespodu.
Výška: 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.09.2019 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč