Břízy

Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)

signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 79 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč