Bruslaři
Autor: Heinz Nehren
(1919 ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 42 x 52
Konec dražby: 18.12.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč