Nokturno

Autor: Miloš Kurovský
(1924 Ostrava)

signováno vpravo dole, dar autora současným majitelům
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 21 cm, rámování: 24,5 x 65 cm

Konec dražby: 11.04.2018 20:04

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč