464. Janovský - Květiny ve džbánu
signováno, datováno vlevo nahoře, malba nečištěna
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 70 cm, výška: 56 cm, rámování: 70 x 84 cm
Konec dražby: 14.07.2019 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč