251. Koupel
Autor: Sten Ekendahl
(1897 Švédsko - 1968 ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 83 x 62
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč