Zátiší se džbánem
Autor: Venda Russová
nesignováno, na zadní straně uvedeno malířovo jméno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč