49. Budovy v krajině
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1911
Šířka: 23 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 37 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč