110. Jihočeská krajina
Autor: Josef Šlár
(1908 Žiželice (Kolín) - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 60 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč