Konvolut 3ks
Autor: Margarete Stock
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno, na revers štítku
Technika: akvarel, datace: 1957
Šířka: cca 16,5 cm, výška: cca 21,5 cm, rámování: cca 48 x 38
Konec dražby: 05.02.2024 22:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč