Povídající si ženy
Autor: Rudolstadt
( - )
značeno zespodu, glazováno
Výška: 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč