Žena s květinami
Autor: Rudolstadt
( - )
značeno zespodu
Výška: 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč