Dívka s košíkem květin
Autor: Rudolstadt
( - )
značeno zespodu
Výška: 18,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč