Dívka s košíkem květin

Autor: Rudolstadt
( - )

značeno zespodu
Výška: 18,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.02.2024 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč