Konvolut 2
Autor: Peter Lübbers
signováno, rámováno, zaskleno
Technika: serigrafie
Šířka: cca 21 cm, výška: cca 6 cm, rámování: 27 x 33
Konec dražby: 04.03.2024 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč