3. Odpočinek v přírodě - XL Formát

Autor: Oskar Seifarth
(1884 Praha - ?)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 80 cm, rámování: 95 x 115,5

Konec dražby: 05.03.2024 20:01 SEČ

Zbývá: 12d 7h 18m 24s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč