Baletka

Autor: Josef - Jiří Kamenický
(1910 Brno - 1974)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 68 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč