130. Chalupy

Autor: Karel Knižák
(1907 Doubravka - 1986 Mariánské Lázně)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 36,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 50,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.04.2018 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč