130. Chalupy

Autor: Karel Knižák
(1907 Doubravka - 1986 Mariánské Lázně)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 36,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 50,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.04.2018 20:14

Dosažená cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (6)

částkapříhoz
2 600 Kč11.4.2018 19:41:00 (limit 11.4.2018 19:41:00)
2 500 Kč11.4.2018 19:41:00 (limit 11.4.2018 17:50:55)
2 200 Kč11.4.2018 17:50:08
2 100 Kč8.4.2018 20:03:55
2 000 Kč6.4.2018 12:32:51
1 900 Kč26.3.2018 14:40:36