13. Kozí ulice

Autor: Jaroslav Rek
(1926 Nový Bydžov - 2010)

signováno vlevo dole, název, na revers autorského přípisu, rámováno, paspartováno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 40
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:06 SEČ

Zbývá: 12d 7h 40m 47s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč