58. Kotviště
Autor: Anton Rutgers
(1880 - 1949)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 56,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:19 SELČ
Zbývá: 0d 13h 11m 31s
Vyvolávací cena: 1 700 Kč