80. Pastevci
Autor: Maxim Seibold
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1920
Šířka: 45 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 35,5 x 49
Konec dražby: 13.05.2024 20:26 SELČ
Zbývá: 1d 23h 26m 7s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč