Almari? - Moře

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 85 x 116
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 21:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč