122. Máj
Autor: Michal Fexa
(1977 Praha)
reliéfní grafika, signováno a datováno vpravo dole
Technika: tlačená grafika, datace: 2017
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volně
Stav: vynikající
Konec dražby: 13.12.2018 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč