138. Park
Autor: Pavel Antonovič Gromnickij
(1889 Dnětropetrovsk (Ukrajina) - 1977 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1919
Šířka: 28 cm, výška: 21,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 31.07.2018 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč