V lesíku

Autor: Josef Jan Hansel Lengner Březina
(1899 Litomyšl - ?)

zaskleno, rámováno, rám poškozen, signováno a datováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu, datace: 1931
Šířka: 33,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 47,5

Konec dražby: 28.07.2019 18:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč