93. Slunečnice
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 64
Konec dražby: 28.01.2019 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč