46. Moře - L Formát
Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 78 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 93 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč