346. Tři králové
Autor: J. Hnilička
(? ? - ? ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 32 cm, výška: 11 cm, rámování: 30 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 18:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč