101. Tání

Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 56 cm

Konec dražby: 28.01.2019 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč