U Bíliny v Čechách

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 47 cm, rámování: 59,5 x 81,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč