109. Pasáček dobytka
signatura nenalezena
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 33 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 59,5 x 49 cm
Konec dražby: 26.09.2017 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč