115. Zatiší s koroptví
signováno vpravo dole, nečitelná signatura
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 59 cm, rámování: blondel 75 x 67 cm
Konec dražby: 05.12.2017 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 650 Kč