121. Plachetnice
signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 14,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 37 x 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč