133. Na zamrzlé jezeru
signováno vpravo dole, starší restaurování, původní rám z 19. století
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 69
Konec dražby: 25.09.2018 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč