145. Lidé u moře - Chilman
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1904
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 66 x 91 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč