Z francouzkého venkova

nesignováno, krakelováno, rám značně poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 54 cm, rámování: 74 x 93 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 02.03.2020 19:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč