155. Z kostela
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 35 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč