157. Pařížský boulevard
neurčený autor, olej na plátně, rentoilováno na nové plátno, po roce 1900
Technika: olej na plátně, datace: po roce 1900
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm, rámování: 34,5 x 27 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč