178. Stavení
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 25.09.2018 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč